Úvod > Aktuality > Dokončení investiční akce "Úřední a informační desky Lipovice"

Dokončení investiční akce "Úřední a informační desky Lipovice"

Dne 30.10.2023 byla dokončena letošní investiční akce s názvem "Úřední a informační desky Lipovice". V obci byla společností vegler s.r.o. realizována instalace nové elektronické úřední desky jako veřejně přístupného moderního informačního nástroje obce. Dále pak došlo instalaci nových informačních desek (nástěnek) na veřejném prostranství v části obce Lipovice. Zastaralé a nevyhovující nástěnky byly nahrazeny třemi novými funkčními informačními deskami.  Veškeré práce proběhly dle projektu v termínu beze změn. Celkové výdaje akce činily 274.912,- Kč. Obec získala finanční podporu ve výši 106.000 Kč z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje pro rok 2023, tento program je financován z rozpočtu Jihočeského kraje.