Úvod > Obecní úřad > Veřejné zakázky > Veřejné zakázky - archiv

Obor Požární ochrana
Cena 301 244,00 Kč
Rozsah zakázka malého rozsahu
Předmět zakázka na stavební práce
Evidenční číslo P17V00000001
Uzávěrka 15. 06. 2017 13:00
Termín realizace 30. 6. 2017 - 30. 10. 2017
Popis Jedná se o stávající požární nádrž v intravilánu obce. Břehy nádrže jsou obloženy železobetonovýmj panely, konstrukce opevnění břehu u hráze není vodotěsná a dochází k únikům vody. Z tohoto důvodu je v nádrži nedostatek vody a nádrž neplní svoji funkci zásoby požární vody. Železobetonový požerák je v havarijním stavu a vykazuje značné netěsnosti ve spojení s odpadním potrubím. Nádrž je napájena z drenážního systému. Do nádrže nepřitékají spolu s dešťovými nebo s povrchovými vodami vody splaškové. Cílem je odstranění panelů z břehů nádrže, vyzdění zdiva z lomového kamene u návodní strany hráze, nový požerák. Oprava zdi přiléhající ke komunikaci nyní nebude řešena. Pro realizaci opravy má obec Lipovice vypracovaný projekt. Detailní informace /tj. technická zpráva, výkresová dokumentace atd./ jsou obsaženy v projektové dokumentaci, která je k dispozici na vyžádání u zadavatele.