REKONSTRUKCE OBECNÍHO MAJETKULIPOVICE

v měsíci lednu 2014 došlo k redislokaci obecního úřadu, kdy byly využity zrekonstruované prostory ve stávajícím objektu. Současný OÚ se nachází v zadní části budovy, v reprezentativnější a důstojnější místnosti.

Na základě jednání zastupitelstva obce bylo dále přistoupeno k provedení potřebné rekonstrukce zbývajících místností. Rekonstrukce spočívá zejména v provedení zateplovacích prací stropních částí místností, oprava krovu a rekonstrukce WC, vše za účelem úspory elektrické energie a ochrany životního prostředí. Práce proběhly v etapách tak, aby nebyl narušen chod obce. Výsledkem provedených prací bude značná úspora elektrické energie nutné k vytápění objektu.

V rámci reorganizace Obecního úřadu v Lipovicích byly učiněny kroky k maximálnímu využití, do té doby nevyužitých, prostor. Na základě vyhlášených záměrů byly pronajaty následující prostory: Garáž - nájem 1.000,- Kč á rok, bývalá místnost OÚ - nájem 800,- Kč á měsíc + finanční spoluúčast na provedené rekonstrukci místnosti. 

Další změnou v užívání objektu obce je možnost sportovního vyžití. Ve stávající společenské místnosti je, po provedených opravách, umístěn pingpongový stůl s potřebným příslušenstvím. V následujícím období zvažuje zastupitelstvo obce provedení rekonstrukce místnosti bývalé prodejny za účelem zbudování "místní klubovny".

KONOPIŠTĚ

Začátkem roku 2014 byla uzavřena smlouva o nájmu budovy pohostinství a prodejny v Konopišti. Nájem byl stanoven na částku 1,- Kč á rok s podmínkou hrazení veškerých nákladů, spojených s vytápěním objektu a spotřeby vody.  Nájem byl stanoven v uvedené výši, neboť záměrem zastupitelů je zajištění občanské obslužnosti a možnost pořádání aktivit pro naše občany. I tento uvedený objekt bude v brzské době podroben rekonstrukci (zateplení stropní části).  


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

AKTUALITY

vánoční věnce.jpg

U KNEDLÍKA KONOPIŠTĚ

19.11.2018 - 23.11.2018.jpg

POJÍZDNÁ PRODEJNA

33396196_2077546362274347_8316534789460983808_n.jpg

PORADNA PRO SENIORY

Poradna pro seniory.jpg

HOSPŮDKA U KNEDLÍKA

otevírací doba - změna.jpg

KULTURNÍ AKCE 2018

Vážení spoluobčané, v odkazu níže naleznete informace o připravovaných kulturních akcích v roce 2018 na území obce.

..klikněte na obrázek

KULTURNÍ AKCE 2018.jpg

CENÍK - TĚŽBA DŘEVA

ceník dřeva od 4.9.2018.jpg

STOLNÍ TENIS

Obec Lipovice Vám nabízí sportovní vyžití - stolní tenis (v budově obecního úřadu, v nově zrekonstruované společenské místnosti). Hraní stolního tenisu je bezplatné a možné po dohodě s NOVĚ pověřenou osobou:

Simona CARVANOVÁ
tel.: 734 552 656

Aktuality
STOLNÍ TENIS - OZNÁMENÍ.pdf
stolní tenis.jpg

OČIMA NÁVŠTĚVNÍKŮ ...

V odkazu je článek o naší obci .... šumavská romantika a krása naší obce získává srdce našich návštěvníků...

http://www.pohora.cz/lipovice-jihocesky-puvab-v-letnich-barvach/

JAKÉ BUDE POČASÍ?

Počasí v Lipovicích a okolí
..... aktuálně a budoucí

Meteoradar

www.kraj-jihocesky.cz

www.portal.gov.cz

www.epusa.cz

www.ochranaobyvatel.cz

 

14. 11. Sáva

Zítra: Leopold