Úvod > Aktuality > Dotační program - My v tom Jihočechy nenecháme II"

Dotační program - My v tom Jihočechy nenecháme II"

Dotační program Jihočeského kraje - "MY V TOM JIHOČECHY NENECHÁME II"

Dne 30.08.2022 schválilo zastupitelstvo obce na svém zasedání usnesením č. 04a)-08/2022 zapojení obce Lipovice do dotačního programu Jihočeského kraje "My v tom Jihočechy nenecháme II." Dne 29.12.2022 uzavřela obec Lipovice s Jihočeským krajem Smlouvu o poskytnutí dotace SDO/OEZI/2474/22 reg.č. 481-017/22. Výše dotace byla sjednána ve výši 82.000 Kč. Dotační program je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje.

Tento program sloužil k podpoře rodin s dětmi a poživatelům důchodů ve složité ekonomické situaci - viz příloha níže - Oznámení.

Oznámení

Občané byli vyzváni k předkládání žádostí o podporu. Oznámení včetně informací o nabízené podpoře bylo zveřejněno na úřední desce obce dne 3.11.2022. Dále pak na webových stránkách. Zároveň byli občané upozorněni na výzvu opakovaně v zasílaných sms zprávách. Oznámení bylo zároveň zveřejněno a fyzicky vyvěšeno na nástěnkách ve všech částech obce. Informace k výzvě byli na vyžádání poskytovány na OÚ Lipovice. O nabízenou podporu však nikdo z občanů obce neprojevil zájem.